Opinie

Przy wyborze firmy Woodcraft-Meble zadziałał marketing bezpośredni. Pan Kamil od pierwszego spotkania zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, przez co nie szukaliśmy już innych wykonawców. Później cierpliwie wysłuchiwał naszych kolejnych (zmienianych) pomysłów, doradzał, robił projekty. Realizacja przebiegła sprawnie, rzetelnie oraz w bardzo miłej atmosferze (co również ma dla nas duże znaczenie). Efekt końcowy znakomity, kuchnia bomba!
Wybierając do realizacji firmę Pana Kamila mają Państwo pewność, że zyskacie pomoc i doradztwo na każdym etapie zamówienia, bo i powierzacie inwestycję fachowcowi, który bez problemu znajdzie rozwiązanie nawet w nietypowych sytuacjach. Jednym słowem: REWELACJA!

Pana Kamila polecili nam nasi znajomi. Najpierw zamówiliśmy meble do domu: kuchnie oraz szafy do zabudowy, Pan Kamil wykonał również dość nietypowe projekty regałów na książki – wyszło super! Tak nam się spodobało, że zamówiliśmy w Woodcraft również meble biurowe do naszych firm:) I polecamy dalej! Współpraca bez zarzutu, miły kontakt, dostępność i terminowość.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli wykonach przez firmę Woodcraft – gorąco polecamy!

Dobre meble, dobra współpraca i dobra cena. Polecamy firmę Woodcraft.

Witam, bardzo jestem zadowolona z efektów pracy firmy Woodcraft. Meble są bardzo ładne a przede wszystkim  funkcjonalne.

Konkretnie, terminowo, wysoka jakość, konkurencyjne ceny – wszystko na plus polecamy

Panowie dzięki za kawała dobrej roboty – polecam;)

Firma godna polecenia – My jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych nowych mebli kuchennych:)Niebawem zgłosimy się po szafy:) Pozdrawiamy

Polecam usługi tej firmy – wszystko OK

Witam wszystkich szukających wykonawcy mebli – ja osobiście trafiłam na Panów przez portal Oferia – i jestem naprawdę zadowolona z wyboru wykonawcy – super podejście i bezkonfliktowa współpraca oraz bardzo dobre wykonanie. Polecam gorąco.

Otrzymaliśmy namiary na tą firmę od znajomych i teraz my z czystym sumieniem możemy polecić wyroby tych Panów – Polecamy

Gorąco polecam prace tych Panów – naprawdę profesjonalne podejście

Wszystko w najlepszym porządku – polecam

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Meble bardzo nam się podobają. Polecamy firmę Woodcraft.

Jestem szczęśliwą posiadaczką mebli kuchennych i łazienkowych wykonanych przez firmę Woodcraft. Świetne, godne polecenia meble. Bardzo fajny kontakt z firmą, wszystko odbywało się sprawnie i szybko. Pomoc Pana Kamila w urzeczywistnieniu moich wyobrażeń -bezcenna.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona.